HAKKIMIZDA

Aydın Sveaverken, uydu otomatik dümenleme sistemi yetkili bayii, Tohum, gübre, yakıt, zaman tasarrufu sağlar. 2,5 cm’ye kadar otomatik hassasiyet.

Birlik Traktör 2012 yılında Güray Kılıç ve Ulaş Hopacı tarafından geçmiş yıllardaki deneyim ve tecrübelerini birleştirerek AYDIN/SÖKE’de kurulmuştur. 

Söke Birlik Traktör John Deere, Tümosan, Same Deutz-Fahr, NewHolland, Case, Fiat, Başak, Steyr, Erkunt, Goldoni markalı traktörler ve John Deere marka pamuk toplama makinaları için orijinal – ithal yedek parçalarla sezon öncesi bakım ve sezon sırasındaki arıza onarımı konusunda servis ve bakım hizmeti vermektedir.

Birlik Traktör 400 m² kapalı alanda bakım, onarım ve yedek parça satışını tek çatı altında birleştirerek zaman kaybı ve ek maliyetlerin önüne geçme hedefi ile kurulmuştur.

Profesyonel ve güleryüzlü kadrosu ile 7/24, sağlam ve organize çalışmayı kendisine ilke edinen Birlik Traktör, Mobil Servis araçları ile yerinde çözüm hizmeti sunarken diğer makine ve ekipman sahiplerine de yedek parça ve işçilik hizmeti konusunda fayda sağlamaktadır.

Birlik Traktör teknolojiyi ve sektördeki yenilikleri yakından takip ederek müşterilerine garantili ve uygun hizmeti sunmaktadır. Yapılan tüm işlerde geri dönüşlerinize önem vererek sektörde kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Cumhuriyet Mahallesi Uğraş Sokak No:14/4 Servet Makarac Ticaret Merkezi SÖKE/AYDIN

7 Gün 24 Saat Bize Ulaşabilirsiniz.
Size hitap edebilmemiz için lütfen adınızı soyadınızı yazınız.
Size ulaşabilmemiz için lütfen telefon numaranızı yazınız.
Bize iletmek istediklerinizi yazabilirsiniz.

Birlik Traktör © 2021 Tüm hakları saklıdır. Powered by 3522

Sosyal Medya Hesaplarımız